מטופל

טל אהובה ויקרה,
הרבה זמן שרציתי לכתוב לך והתבשלתי בתוכי
אני מרגיש כל כך הרבה הכרת הטוב כלפייך
תודה על כל מה שנתת לי ועל כל מה שאת עדיין נותנת לי בנוכחות שלך בחיים שלי.
לפני 3 שנים בערך כשהגעתי לפגישה הראשונה, הרגשתי כאילו ננעצה לי סיכה ישר בלב. הרגשתי שהלב שלי מלא ועמוס ופחדתי. את כל הנסיעה הביתה העברתי בפול ווליום של רוק כבד. כמטאפורה למה שהלך לי בפנים. הייתי נסער ומופתע, אחרי שנים של נמנום לבבי, לא חשבתי שאני עוד יכול להרגיש ככה.
והפלא הוא, שלא חשבתי שמשהו לא בסדר. לא האמנתי שבאמת יש מה לשנות, שיש אופציה לחיות את החיים האלה בחופש ומתוך אהבה אינסופית.
חשבתי שאני מודע, וחכם, וסך הכול בסדר. אז אולי כדאי שאני אפסיק לבלבל את השכל עם הרצונות שלי, ואפסיק להיות כזה כפוי טובה ולא מרוצה, ואגיד תודה על מה שיש..
עד שפגשתי אותך.
שאלת אותי – "מגיע לך להיות מאושר?"
כזו פשטות. נעלמו לי המילים. מה זתומרת? איך בכלל עונים על שאלה כזו?
קודם כל, לא מגיע לי כלום. בטח לא להיות מאושר. מגיע לי לשתוק ולהגיד תודה שעוד מישהו מסכים לסבול אותי. אז להיות מאושר?
ומה זה מאושר בכלל? החיים זה לא פיקניק, לא באנו להנות. יש מלא צריכים..
אני כותב את זה, וזה מפליא אותי. כי זה מה שעברתי אז, והיום כלכך קשה לי אפילו לכתוב בתדר הזה. הגוף שלי מגיב. הכיווץ הזה..
מאז עברנו דרך, ומבחינתי הליווי שלך לא נפסק. הרבה פעמים את שם בשבילי. מה טל הייתה אומרת? הקווים המנחים שעזרת לי לגלות בעצמי מהממים אותי בפשטות ובאמת האוהבת שלהם.
אז תודה על כל מה שנתת לי. על הנוכחות האינסופית המרפאת שלך, על האהבה והחמלה. כל האמונה שלך בי, המדוייקת הזו, שבנתה בי לאט לאט נוכחות ואמונה ואהבה שאוכל ללכת לבד. על העידוד והתמיכה, ועל זה שכל מה שעשית, היה כלכך משוחרר, כלכך בחיבור לאלוהים ובהתמסרות שלימדת אותי את הדבר הכי חשוב, לתת אמון, באלוהים, בי, באלוהים שאני, ובזה שבאנו לכאן להנות, ולהיות מאושרים.
אני עוקב אחרי ההתרחבות וההתפתחות שלך וזה מרגש אותי. כלכך שמח בשבילך ובשביל העולם שמקבל אותך. וכל פעם בא לי לצעוק "תראו זו המורה שלי", אז תודה רבה שהחזרת אותי לחיים במלואם, על הזוגיות שפורחת באהבה, על הכנות התשוקה והחופש שהכנסת לי לחיים יומיום, על האומץ והאמונה בעצמי לצאת לעולם וללמד בעצמי, תודה❤
שולח חיבוק ארוך ארוך והרבה אהבה והכרת תודה
תודה על מה שאת בשבילי טל

מותר לשתף, לשמור, להדפיס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pocket
שיתוף ב email
שיתוף ב print
גלילה לראש העמוד