טקס חושים טנטרי

טקס חושים טנטרי

מה זה טקס חושים טנטרי?
הטקס מתאים לחגיגה של יומולדת, של יום נישואין,
או כל אירוע שבו בא לך להעניק חוויה מפנקת לבן או בת זוגך.
זה טקס שבו אני רוצה להעניק לפרטנר שלי חוויה ארוטית שמשלבת את חמשת החושים באופן מאד עדין, רגיש, קשוב, סקסי, חושני, וארוטי.
הטקס מאפשר דרך פתיחת כל החושים להתחבר לאנרגיה מינית בריאה וטבעית שקיימת בגוף שלנו.
האנרגיה הזו מופעלת ע"י החושים שלנו ואם נעיר אותם  נוכל לחוות עוצמה מאד חזקה של ערות בגוף, חיוניות ואנרגיית חיים שמביאה שמחת חיים.

איך מכינים טקס חושים?
הטקס יכול להתקיים על מיטה זוגית או בסלון.
יוצרים מקדש: פסל של יוני או לינגם , תמונה, בד, מנורה, פרחים, נרות, כדי לייצר אווירה  שונה מהיומיום.
מכינים סדרה של אביזרים , שמעוררת את כל החושים ונותנת להם חיים.
נניח אותם על המיטה לפי איזורים:

בקרוב אנחנו יוצאות ויוצאים למסע טנטרי לארץ מלאה קסם ומסתורין. מסקרן? 

Background love and romantic. Selective focus.

חוש הריח

•קטורות
• צמחי תבלין- מרווה, גרניום, נענע
• שמנים אטריים
שמן מנטה / אקליפטוס / לבנדר / ילנג ילנג, ספריי ריח
• סבונים
• פרחים ריחניים

 

חוש שמיעה
• מים זורמים
• קשקשים
• פעמונים
• קערות טיבטיות
• ללחוש מילים יפות

מצלצלים למינהם,
משולש
פעמון
 מטפחת מרוקאית
תוף קטן
מצילתיים
חליל
מרקס
מפוחית
מצילות
ועוד…

חוש מישוש

• כל חלקי הגוף שלכם
• כלי מטבח מעץ/מתכת
• קוביות קרח
• נוצות
• בדים נעימים
• מברשת שיער\צבע
ענף קטן של עץ עם עלים
ספוג
כדור קטן
פרווה
משי
צעיף נעים
ועוד…

חוש טעם
• פירות עסיסיים – תותים, בננה, אנונה, מנגו, אפרסק, ענבים,אננס,  פירות יער, ליצ׳י, קיווי, פפאיה, מנגו… 
רק פירות רכים שאפשר יהיה בעיקר למצוץ אותם ולא ללעוס
שיהיו חתוכים לחתיכות קטנות.

*שוקולד פרווה בטעמים מיוחדים כמו עם מלח גס או פלפל חריף או פירות יער.

 

• לימון
• שוקולד 
• שוקולד עם פצפצים
• חמאת בוטנים
• ריבה
• גלידה
 ליקר או אלכוהול כלשהו.

אפשר להזמין את הפרטנר שלך לשים כיסוי עיניים- זה יכול להיות כיסוי עיניים ויכול גם להיות צעיף. הרעיון הוא שהוא לא ידע מה הולך לקרות ושיהיה איזשהו חוסר ודאות שמשלב ציפייה ודריכות.
הציפייה הזאת מעלה את הגירוי של העצבים וסף הגירוי יהיה כזה שיאפשר חוויה עוצמתית יותר. 
לפני שאכניס את בן\בת זוגי לספייס שיצרתי אגיד שהוא מוזמן למקדש, מוזמן לעבור לחוויה שבה הוא מסכים להיות בקבלה ולהתמסר ולהיכנע אל הלא נודע. לדעת שאני שומרת עליו ושהביטחון שלו הוא בראש סדר העדיפות- להגיד לו שהוא יכול להרגיש בטוח ולהתמסר לחוויה שעכשיו הוא הולך לעבור ושמגיע לו. מגיע לו ליהנות ולהתענג.
אחרי ששמתי על הפרטנר את כיסוי העיניים, אני מביאה אותו אל המרחב שהכנתי. בתור התחלה אני מושיבה אותו בצורה נוחה ונעימה עבורו. זה יכול להיות בלבוש ויכול להיות בעירום לפי בחירתכם. שתי האפשרויות ממש בסדר גמור. 
אני בוחרת מראש את מוזיקה שתתאים לכל שלב עדיף מוזיקה שונה לכל אחד מארבעת השלבים כדי שתהיה הבנה שאנחנו משנים משהו.

אחרי שבן הזוג מתיישב, אני מתחילה לעבוד איתו על חוש הריח. 
מחקרים הוכיחו שחוש הריח הוא החוש שהכי מפעיל את האנרגיה המינית שלנו ואנחנו רוצים להיות במקום שבו האנרגיה המינית מופעלת בעוצמה גדולה. אני לוקחת את האביזרים שהכנתי, בין אם זה קרם ידיים, סבון או כל דבר אחר ומביאה אותו קרוב לאף של הפרטנר ונוטתנת לו להריח בצורה עדינה.
***לא נוגעים עם האביזר בגוף.
 נעשה את זה בצורה מאד קרובה לאף אבל ללא מגע. 
אתן לו להריח לכמה שניות ומרחיקה.
אחכה בערך עשר שניות לפני הדבר הבא כי לוקח למערכת זמן לקלוט שזה היה הריח.
אתן לו לקחת כמה נשימות לפני שנעבור לדבר הבא.
יש לנו אינסוף זמן והרעיון לעשות את הטקס עם המון סבלנות ורגישות-
כי זה טקס של אהבה. 

ברגע שסיימתי את כל האביזרים של הריח, אני מחליפה את המוזיקה למוזיקה שבחרתי לחוש השמיעה. המוזיקה הזו חייבת להיות מאד מאד עדינה ומאד חלשה ומאד איטית. כזו ששומעים בה לדוגמא מים זורמים או מוזיקה שמתאימה לעיסוי. מוזיקה שלא משתלטת על החדר.
בשלב הזה אני לוקחת את האביזרים שבחרתי שמייצרים צלילים. מצילות, ומרשרשים למיניהם. מקרבת אותם אל האזן, עוברת לאזן השנייה ובעצם אפשר להקיף את כל הראש ולשים בצד. גם הפעם לא נוגעים בראש אבל כן מרשרשים או מייצרים את הצליל בצורה נעימה. אם זה מצילה שעושה רעש חזק אז משתמשים בה מספיק רחוק מהראש כדי שלא תהיה בהלה. אנחנו לא רוצים להבהיל אלא לפנק. 
***מחכה כמה שניות בין כל כלי וצליל
לאחר מכן מחליפה שוב את המוזיקה למוזיקה יותר חושנית וארוטית כי עוברים לחוש הטעם.  מכינה צלחת פירות רכים חתוכים לחתיכות קטנות כמו אנונה או מנגו. כל פעם מקרבת חתיכה אל השפתיים של הפרטנר ונוגעת בשפה, מלטפת את השפה העליונה, מלטפת את השפה התחתונה ונותנת לו ללקק את הטיפה שיצאה מהפרי.
בהתחלה, הדבר הראשון שהוא מקבל זה את המיץ, את הטיפת מיץ הבודדה הזו שיצאה מהפרי ו-לא למהר לתת לו לאכול את זה.
אחרי שהוא הריח וליקק את הטיפה וטעם את הטעם, אני נותנת לו ללקק את זה שוב ומעבירה את זה עוד פעם על השפתיים ורק אז אחרי שהוא הפנים אני מכניסה את החתיכה באיטיות, ולא ממהרת להכניס אותה, אפשר גם עם האצבע ולהשאיר את האצבע כמה שניות בפה. 
***אם אנחנו מכניסים חתיכה עם גרעין כלשהוא בין אם זה תפוז או אנונה, אנחנו נקפיד להוציא את הגרעין מהפה שלו כי הוא עם עיניים עצומות ולא באמת יודע מה לעשות עם הדבר הזה אז אנחנו נתמוך בו. נחכה כמה שניות ונמשיך.
אם זה ליקר שאני רוצה לתת לו לטעום, אז אני מעבירה את הליקר עם אצבע שלי על שפתיו. טובלת את האצבע בליקר ומעבירה את האצבע על השפתיים שלו ואז גם אפשר להכניס את האצבע שלי טיפה לתוך הפה שלו, שיוכל ממש למצות את הטעמים והמרקם של הליקר. אפשר לעשות זאת שוב אבל לא לתת לו לשתות את זה ממש . הרעיון הוא לא באמת לאכול, מדובר על כמויות מזעריות של מזון.
הרעיון הוא לגרות את חוש הטעם. 

אחרי שסיימתי את כל הטעמים שרציתי לתת לו, מחליפה את המוזיקה למוזיקה של חוש המישוש ובעצם מתחילה לשחק עם הנוצות וכל האביזרים שהבאתי בצורה מאד מאד איטית ומגרה. בשלב הזה מכיוון שאנחנו בחוש הרביעי ושלושת החושים הראשונים מאד מאד גירו את הפרטנר, אז הוא ברמת גירוי מאד גבוהה ולכן צריך לעבור מאד בעדינות ולפעמים המגע הכי הכי עדין דווקא של הנוצה הוא יהיה הכי הכי מעורר ומרגש. 
אפשר כמובן לשלב גם מגע שלנו בכל מיני צורות. בין אם זה ללטף עם היד, לעקצץ עם הציפורניים, לצבוט קצת או לתת מכות קלות. אפשר גם עם הידיים שלנו ליצור שלל אפשרויות של מגע. 
בשלב הזה אפשר גם להשכיב אותו אם הוא רוצה וקשה לו לשבת אבל זה לא חובה. 

כשסיימתי אפשר להחליף את המוזיקה למוזיקה של חוש הראייה, להוריד לו את כיסוי העיניים להתיישב מולו להסתכל בעיניים. לתת לו רגע להתרגל כי הוא היה בחושך כל השלב הראשון אז העיניים מגורות בהתחלה ולא להגיד כלום.
מסתכלת לו בעיניים ואומרת לו עם העיניים שלי, בלי מילים, אני אוהבת אותך. היה לי ממש כיף להעניק לך. מחכה ככה כמה דקות ובסוף שואלת מה שלומו. איך היה לו. מה הוא מרגיש.

מסע מופלא מקרב ומענג.
אוהבת,
טל

 

ולמי שרוצה לחוות איתנו טקסים טנטריים מרפאים ועוצמתיים - בקרוב אנחנו יוצאות ויוצאים למסע טנטרי לארץ מלאה קסם ומסתורין,  כדי להעשיר ולגלות את אמנות המיניות שלנו, בהר המיסטי ביותר בבולגריה-הר סטרנג'ה. זהו מסע מקודש אל ההר הרוחני, מקום משכנן של תרבויות עתיקות, מלא אנרגיה פראית, מראות עוצרי נשימה ונופים ירוקים מרהיבים. מסקרן? 

פוסטים נוספים

מין אנאלי כשער לריפוי נשי

מושגים: *לינגם-מטה אור –איבר מין גברי *יוני- איבר מין נשי *אנוס-חור ישבן *רקטום – חלחולת נתחיל בניפוץ אשליות- בסרטי פורנו הגבר מגיע אל האנוס של

קרא עוד »

מין מרגש

מפגש בעל אופי מיני יכול להיות מאוד מרגש, מעצים, מחבר, מקרב ואיזה כיף זה לצאת לדייט או למפגש שבו נוכל להעמיק את הקשר שלנו ולייצר

קרא עוד »

יומן מסע טנטרי לבולגריה

הגעתי להנחות ריטריט העצמה מינית בבולגריה עם דווה מוקטה המהממת. הגשמתי חלום. להנחות בחו״ל ולהביא את האני מאמין שלי לעוד אנשים ותרבויות. הכרתי בעבר את

קרא עוד »

התקף חרדה

דבר נפוץ. מצוקה רגשית.הצפה רגשית צונאמי של רגשות שנפתח בגוף שוטף אותו בד"כ כשחווים טראומה בילדות ולא מסוגלים להכיל את העוצמה שלה.מדחיקים את הטראומה כאילו

קרא עוד »

תמורה תקשור 4-אי אפשר להיכשל

נשמות אהובותמבקשים אנו להודות לכם על בחירתכם לשמוע אותנו היום.מבקשים אנו להזכיר לך שאת נוכחת כאן בגוף באופן זמני. שהקיום כאן בגוף על אדמה זו,

קרא עוד »

שתפי את הפוסט עם חברותיך

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
Open chat
היי, עדיין מתלבטים?