תמורה תקשור 3-להרגיש

תמורה תקשור 3-להרגיש

תקשור שבועי מאת תמורה:

נשמות אהובות
מבקשים אנו להודות לכם על בחירתכם להיות איתנו כאן היום. 
מודעים אנו לרגישות שחלקכם חווים, לטלטלה הרגשית, לחוסר הנוחות ולטריגרים שתקופה זו מעלה בכם.

מבקשים אנו לייצר הזמנה, הזמנה להרגיש. זו הזדמנות להרגיש את כל הרגשות האלו שעולים. אם עולה בדידות, אם עולה אשמה או עצב, זוהי הזדמנות לתת עוד מקום לרגשות האלה ולאפשר להם ריפוי.

מזמינים אנו אתכם להפתח לאפשרות שזה רק שלב בדרך. עוד צעד, עוד עליית מדרגה קלה בדרך לחיים מלאי אושר, עוצמה, סיפוק, הנאה, עונג ושפע.

זה הזמן שלכם לזכור שזה רק סיפור. ההתרחשות הזאת היא סיפור שאתם מספרים לעצמכם, וכל עוד את בוחרת לספר את הסיפור הזה- את מאמינה לו. והוא לכאורה מציאות חייך אבל זו אינה מציאות חייך כי אם אשליה של מציאות.
כשתבחרי לספר סיפור אחר חייך יצבעו בצבע אחר.

בהיותך מספרת לעצמך סיפור על סמך המאורעות, בדקי מה גופך מרגיש. אם הגוף מרגיש התרחבות ורוגע, את בכיוון נכון. אם הגוף מרגיש כיווץ והנשימה נעשית כבדה יותר או חסומה, הסיפור שאת מספרת לעצמך לא מדוייק וזה הזמן לדייק אותו, עבורך, כדי שלך יהיה יותר נעים.

הבחירה להסתכל על מציאות חייך מזווית גבוהה יותר וראייה רחבה יותר תאפשר לך יכולת הכלה גבוהה יותר, נינוחות, הקלה, רוגע ושלווה.
כשתבחרי להסתכל על חייך מנקודת מבט גבוהה יותר תוכלי להיות מעל ההתרחשויות. תוכלי להבין שזו את שמייצרת אותם ולמצוא את היכולת בתוכך לקחת עליהן אחריות.

ואם זו את שמייצרת אותן אז זו הזדמנות לבדוק האם זה מה שבא לך לייצר כרגע בחייך. אולי בא לך לייצר בכלל משהו אחר. האם סבלת מספיק? והאם אפשר לפנות את הסבל הזה למרחב בו תוכלי להתרווח בנוח ולשחרר את המאמץ לטובת נוכחות אוהבת. לטובת היות.

האם הגיע הזמן? אולי לא. זו את שמחליטה. את קובעת. תבדקי מה מגיע לך ומה ברצונך להעניק לעצמך. כי את מחליטה על חייך. מגיע לך שיהיה לך טוב אך רק אם זו בחירתך. האופציות מגוונות.

מבקשים אנו להזכיר לך, אהובה יקרה, שאנחנו כאן ושהבחירה שלך להתחיל את הבוקר בהודיה, בקשה וכוונה מאוד מוערכת על ידינו. ואנו יודעים שאת חווה את הדיוק של חייך בזכות זה. ועל כך הערכתנו הגדולה.

מבקשים אנו להזכיר שבהיותך מבקשת מה שעושה לך טוב בקשי זאת עבור עצמך על דרך החיוב בפירוט מירבי ובהסכמה שמגיע לך לקבל את זה. שאת ראויה שזה מגיע אלייך. את לא אמורה להתאמץ. זה אמור להגיע אלייך בשמחה ובהנאה.

מבקשים אנו להזכיר לך כי בימים אלו יותר מבאחרים שמתבקשת את להיות נאמנה לעצמך, קשובה לעצמך, להיות במחיצת אנשים שנוהגים בך באהבה בהקשבה ברגישות. להיות במקומות ובאירועים שמעצימים אותך. שנותנים לך הרגשה של בטחון. מגיע לך. מגיע לך את הכי טוב שיש. אנא זכרי לפעול מהמקום הזה.

מבקשים אנו להודות לך על ההקשבה, על ההסכמה לתת לעצמך איכות חיים גבוהה. על ההסכמה שלך לאפשר לנו להיות חלק מחייך.

באהבה גדולה
תמורה

פוסטים נוספים

מין אנאלי כשער לריפוי נשי

מושגים: *לינגם-מטה אור –איבר מין גברי *יוני- איבר מין נשי *אנוס-חור ישבן *רקטום – חלחולת נתחיל בניפוץ אשליות- בסרטי פורנו הגבר מגיע אל האנוס של

קרא עוד »

מין מרגש

מפגש בעל אופי מיני יכול להיות מאוד מרגש, מעצים, מחבר, מקרב ואיזה כיף זה לצאת לדייט או למפגש שבו נוכל להעמיק את הקשר שלנו ולייצר

קרא עוד »

יומן מסע טנטרי לבולגריה

הגעתי להנחות ריטריט העצמה מינית בבולגריה עם דווה מוקטה המהממת. הגשמתי חלום. להנחות בחו״ל ולהביא את האני מאמין שלי לעוד אנשים ותרבויות. הכרתי בעבר את

קרא עוד »

התקף חרדה

דבר נפוץ. מצוקה רגשית.הצפה רגשית צונאמי של רגשות שנפתח בגוף שוטף אותו בד"כ כשחווים טראומה בילדות ולא מסוגלים להכיל את העוצמה שלה.מדחיקים את הטראומה כאילו

קרא עוד »

תמורה תקשור 4-אי אפשר להיכשל

נשמות אהובותמבקשים אנו להודות לכם על בחירתכם לשמוע אותנו היום.מבקשים אנו להזכיר לך שאת נוכחת כאן בגוף באופן זמני. שהקיום כאן בגוף על אדמה זו,

קרא עוד »

שתפי את הפוסט עם חברותיך

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
Open chat
היי, עדיין מתלבטים?