הרצאות

אני מזמינה אותך לצאת יחד למסע משותף. תוך כדי המסע נשמע סיפור חיים מרתק ולא שגרתי. נראה איך אפשר לייצר לעצמנו בזכות עצמנו איכות חיים מדהימה למרות ילדות לא פשוטה.

כל אחד מאיתנו יכול לקבל כלים פשוטים ואמונה שיאפשרו לנו לייצר לעצמנו הורות רגועה ונינוחה, זוגיות הרמונית, קריירה משגשגת, שפע של כסף בבנק ומיניות שופעת.

סדנאות

הייתי בטיפול ברצף במשך שנים. התמודדתי עם הכאב, עם הפחד, עם השנאה העצמית…
עם השנים גיליתי שלעשות אהבה זה עולם ומלואו, שרובנו לא מודעים לכמה אנחנו לא יודעים. שהמון נשים וגברים מרגישים אשמה ואו בושה ואו כעס ואו פחד לא מודעים שמחבלים בהנאה שלהם.
נגלה לפני עולם מרתק חושני מסעיר מענג ומלא שמחת חיים.

 

מסע נשי אישי

מסע נשי אישי

סיפור חיים שמתחיל בפגיעה מינית ומתפתח באופן מפתיע. אשתף אתכם מה עברתי ואיך נהייתי בעקבות זה מטפלת רגשית ומנחת מיניות. אתן דוגמאות מפתיעות וכלים פרקטיים לייצר בחיינו מציאות חדשה, לא משנה מה עברנו בחיינו. הולך להיות מרגש…

ת כמפתח לאושר

מיניות כמפתח לאושר

מיניות היא מפתח לחיים מאושרים. זו תובנה שהגעתי אליה ממסלול חיים לא רגיל. בעקבותיו גיליתי שלעשות אהבה זה עולם ומלואו, שרובנו לא מודעים לכמה אנחנו לא יודעים. אז מה יכול לאפשר לאשה להרגיש נינוחה ומשוחררת כדי שהיא תוכל להתמסר בקלות למעשה האהבה ולתת לגוף שלה את החופש הדרוש להגעה לרמת עונג גבוהה? על שאלה זו ועוד נענה בהרצאה סוחפת מפתיעה ומרגשת.

הדרכת הורים וליווי משפחות

הדרך להורות מהנה

הרבה פעמים אנחנו מתכוננים ללידה, אבל אף אחד לא מכין אותנו להתמודדות שבאה אחריה. חלמנו על משפחה אידיאלית וזה לא תמיד מתגשם בפועל. בהרצאה נגלה למה זה קורה ונקבל כלים פרקטיים לשדרג את משפחתנו וללמד את ילדינו לפתח ביטחון עצמי גבוה.