לקוחותיי ממליצות

הפגישה איתי בדרך כלל מיוחדת, עולים תכנים עמוקים ומרגשים ומגיעים לתובנות משמעותיות. הנה כמה מהתגובות שקיבלתי בעקבות פגישה אישית, סדנה או הרצאה:

מטופל

הרבה זמן שרציתי לכתוב לך והתבשלתי בתוכי
אני מרגיש כל כך הרבה הכרת הטוב כלפייך
תודה על כל מה שנתת לי ועל כל מה שאת עדיין נותנת לי בנוכחות שלך בחיים שלי.
לפני 3 שנים בערך כשהגעתי לפגישה הראשונה, הרגשתי כאילו ננעצה לי סיכה ישר בלב. הרגשתי שהלב שלי מלא ועמוס ופחדתי. את כל הנסיעה הביתה העברתי בפול ווליום של רוק כבד. כמטאפורה למה שהלך לי בפנים. הייתי נסער ומופתע, אחרי שנים של נמנום לבבי, לא חשבתי שאני עוד יכול להרגיש ככה.

לקריאת ההמשך »

גליה שחם

ניסיתי שיטות טיפול שונות אבל לא הרגשתי שזה מסייע לי. כשרמות הסבל והמצוקה עלו וזעקתי בלב לעזרה הייתי מוכנה לנסות "תקשור" וכך הגעתי אל טל.
קיבלה אותי אשה יפה, עם חיוך קורן. ברוך ובחום היא הסבירה לי בקצרה על התקשור, תידרכה אותי על ההליך שהולכים לעבור ושאלה אותי מה ארצה לברר במפגש זה.
המפגש הזה היה אחת החוויות הכי עוצמתיות שעברתי בחיי.

לקריאת ההמשך »

מטופל

מה שיפה באופן הטיפול של טל הוא שלא חופרים יותר מדי בעבר. מה שהיה הוא כבר היסטוריה. לא צריך להגיע לרגע הספציפי שבו קיבלתי את הסטירה מאבא שלי (לדוגמא). זה לא מה שחשוב. יותר חשוב להבין מה הרגשתי בגוף בתקופה הזו ולדעת לתת לזה שם. מכאן הדרך לדבר עם ההרגשה הזו ולעבוד איתה הרבה יותר קלה.

ובסיום כל פגישה תמיד יצאתי עם "שיעורי בית" לתרגל מול העולם את מה שלמדתי ולחקור מה זה עושה לי. איך אני מרגיש עם זה והאם זה נכון לי או לא.

לקריאת ההמשך »

נועה נחמיאס

אני רוצה לרקוד משמחה מאז שדברנו היום !!
אושר ממלא את ליבי על כך שמצאתי מישהי שיכולה ממש להבין ולהרים אותי בכזה דיוק ורכות, שזה שילוב נדיר ומיוחד.

לקריאת ההמשך »

הילה לימור טייאר

אחרי שנים שבהם חוויתי חוויות "מוזרות" ולא ברורות, פתאום בשיחה אחת הרגשתי שכל החלקים של הפאזל מתחברים ואני מקבלת תמונה יותר ברורה.
המפגש עם תמורה באמצעותך היה מאד מעניין וסייע לי לעשות סדר ולהבין טוב יותר את הייעוד של הנשמה שלי. המון המון תודה על הכל".

לקריאת ההמשך »

טליאה מור

״טל, מהרגע הראשון שראיתי אותך, עוד לפני שראית אותי, הרגשתי את האנרגיות שלך, את העוצמה, את היופי ואת הגדלות שלך. עברנו מסע של שנתיים שבהן את גדלה וצומחת לנגד עיניי, את מתחבטת, מתקלפת ומפציעה כל פעם מחדש באור גדול."

לקריאת ההמשך »

משתתפת בהרצאה

היה מרגש, עוצמתי, מעורר השראה ומרתק ברמות, מכל כך הרבה בחינות. הרגשתי את זה כמו תדר חדש ועוצמתי שמגיע לעולם, שממש מחולל טרנספורמציה במציאות שהכרנו למציאות חדשה וטובה יותר.

לקריאת ההמשך »

מטופלת ל.

תודה רבה טל, הסדנא היתה סופר משמעותית בשבילי, ולהפתעתי הרבה גם השיחה על מיניות במשפחה שבכלל הייתי בה במקרה, רק התכוונו לנוח בחלל המרכזי והשיחה היתה כל כך מרתקת ואיכשהו ירדו ממני חששות שהיו לי לגבי הורות.

לקריאת ההמשך »

שרית שממה

אני מרגישה זכות גדולה לליווי הזה
היותך צינור נקי לבריאה
והעברת המסרים בצורה רהוטה ברורה וחודרת לכל לב
מעניקה לך יכולת מופלאה של ריפוי

לקריאת ההמשך »