הטיפולים

אני מציעה מגוון טיפולים בתחומי המיניות, המשפחה והקריירה. ניתן ללחוץ על כל אחד מהטיפולים לקבלת הסבר מפורט, או ליצור איתי קשר באמצעות האתר.

Background love and romantic. Selective focus.

מיניות שופעת למבוגרים

זוגיות הרמונית זו מתנה. כמה נעים להתעורר בבוקר ולראות פנים אהובות וגוף מתוק שרק בא לחבק עוד ועוד. כשאנחנו בוחרות בן או בת זוג אנחנו

הכוונה מינית לבני נוער

הכוונה מינית לבני נוער

כמה בילבול יש בעולם של מתבגרים בכל נושא המיניות. הגוף מתפתח, יש להם צרכים חדשים, ואין מי שידריך, יכוון וילמד אותם איך להתחיל עם בני גילם? איך לגעת? איך לייצר מערכות יחסים בריאות? במספר מועט של מפגשים אני מכוונת את בני הנוער ונותנת להם כלים שישמשו אותם כל חייהם.

Young depressed woman at psychologist's office, closeup

נפגעי תקיפה מינית ומשפחותיהם

כנפגעת גילוי עריות בעצמי אני מכירה את העולם הזה לעומק. פגיעה מינית משאירה צלקת רגשית ופיזית ודורשת ריפוי במגוון רבדים. בקליניקה אני פוגשת את הנפגעים והמשפחות שלהם. בעדינות וברגישות אנחנו נותנים מענה למצוקה ולטראומה ולומדים איך לייצר איכות חיים גבוהה למרות העבר.

הדרכת הורים וליווי משפחות

הדרכת הורים וליווי משפחות

הרבה פעמים אנחנו מתכוננים ללידה, אבל אף אחד לא מכין אותנו להתמודדות שבאה אחריה. כאמא לארבעה ילדים אני יודעת כמה זה מורכב להתמודד עם ילדים שלא תמיד ברורים ושלא תמיד קל לגרום להם לשתף פעולה עם הרצונות שלנו. במספר מפגשים קצר אתן לכם כלים אפקטיביים להפוך את משפחתכם למאושרת.

ריפוי ילדים דרך ההורים

ריפוי ילדים דרך ההורים

כמה מתסכל יכול להיות לגדל ילד עם התמודדות מורכבת. בקליניקה אתן מענה למגוון התמודדויות, למשל: אלימות, מחלות כרוניות, גמילה מהרגלים כמו מוצץ, בקבוק, חיתולים, מציצת אצבע ועוד. במספר מפגשים מועט יחסית נוכל לרוב לראות הטבה משמעותית והקלה במתח של כל המשפחה.

בחורה מודאגת

טיפול במחלות חשוכות מרפא

לעיתים לרפואה הקונבנציונלית אין מענה למחלות כרוניות למינהן: פציאליס, פיברומיאלגיה, אטופיק דרמטיטיס, סרטן לסוגיו, דלקות כרוניות ועוד. ברוב המקרים המניע למחלה הוא רגשי או רוחני ולכן הטיפול אצלי יכול לייצר ריפוי ממקום שונה ויעיל. לרוב בתחילת התהליך כבר מבינים את הגורם למחלה ומשם ממשיכים.

טיפול בטראומות

טיפול בטראומות

טראומות נחקקות בנפש ובגוף שלנו. אם לא מרפאים אותן נגרם סבל במגוון רבדים. קשה לייצר חיי אושר בכל תחומי חיינו וגם הגוף משלם מחיר כבד ככל שנמשיך להישאר עם טראומה לא מטופלת. בקליניקה נפגוש את המקומות העדינים האלו ונקבל כלים פרקטיים להתמודד עם העבר שלנו.

תיקשור

תיקשור

זכיתי להיות בתקשורת עם ישות בשם "תמורה". הכינוי שלה הוא הפסיכולוגית של היקום והיא אכן מכוונת לריפוי רגשי והבנה של נפש האדם. במפגש תיקשור נבדוק מה לא עובד בחייך כרגע ונשמע את ההכוונה של תמורה לנושא. זו עשויה להיות פגישה משנה חיים.

טיפול זוגי

אנחנו נוטים להניח שאנחנו יודעים איך לשמח את האהובים שלנו. אבל אם נודה באמת, מזמן לא וידאנו אם מה שהיה נעים פעם עדיין נעים או אולי הטעם מאז השתנה, או אולי מעולם לא שאלנו ורק הנחנו שאנחנו יודעים את התשובה?