סדנאות וקורסים

יש קסם מיוחד בעבודה בקבוצה, גם בעומק של התהליכים וגם בקשר האישי שנוצר בין משתתפי הסדנה שמייצר חוויה של משפחה אוהבת. ניתן ללחוץ על כל אחת מהסדנאות לקבלת הסבר מפורט, או ליצור איתי קשר באמצעות האתר.

יום חמישי ב16.5 אומנות המיניות - סדנה ליצירת חיים אורגזמיים

טל קרן כץ ודווה מוקטה הכירו בשנה שעברה בסדנה של אנדרו בארנס והחיבור ביניהן היה מיידי. מאז הן משתפות פעולה ומעבירות בישראל ובבולגריה סדנאות שמטרתן להביא אנשים למיצוי הפוטנציאל שלהם מתוך הידיעה שהאנרגיה המינית היא מפתח לשפע בכל תחומי חיינו.

להעיר את המאסטרit שבך

זוכרת שמגיע לך שיהיה לך טוב בכל תחומי חייך? זוכרת שמגיע לך להרגיש מסופקת בזוגיות שלך, שמגיע לך להנות ממיניות שופעת, שמגיע לך להנות ממערכות יחסים הרמוניות עם ההורים שלך והילדים שלך ושמגיע לך שתהיה לך קריירה משגשגת ושפע של כסף לקנות מה שאת צריכה.

בקיצור, מגיע לך שיהיה לך ממש ממש טוב ועכשיו זה הזמן המושלם להתחיל לייצר את זה עבור עצמך.

סדנאות

החופש לומר כן

כילדים קטנים, הגוף שלנו הרגיש ונמצא במצב של "כן" תמידי. ואז גדלנו וההורים שלנו, החברה והמבוגרים סביבנו לימדו אותנו מה נכון ומה לא, ומה מותר ומה אסור. ולאט לאט היכולות האלה נעלמו עד שמשהו בנו כבה ועם הזמן אנחנו הרבה יותר במצב של "לא". בסדנה נלמד ונרגיש איך זה להרגיש כן בתוכנו ונקבל בחירה מחודשת במקום בו לא היתה בחירה. נלמד לבחור בלחיות ב"כן" לחיים בכלל ולאושר בפרט. למה? כי מגיע לנו…

קורס ליווי למטפלים

קבוצה שמטרתה לקדם ולהעצים אנשים שרוצים לטפל וללוות אנשים בתהליכי התפתחות. נראה שכולנו מפחדים מאותם דברים ונופלים באותם מקומות. נגלה יחד מה מונע מאיתנו להתחיל לטפל. נדבר על כסף. כמה מגיע לנו לקבל על הטיפול? כמה אני שווה? נדבר על שיווק ועל דרכים להרחיב את מעגל המטופלים שלנו.
הקבוצה מורכבת רק מאנשים שלמדו מקצועות טיפוליים וכוונתם להתחיל לטפל ולתת את המתנה שלהם, להיות בנתינה.

סדנאות

סדנת אניאגרם, איזה טיפוס אני?

אניאגרם זו שיטה המסווגת את כל האנשים בעולם ל-9 סוגים של טיפוסים. בסדנה נלמד להכיר את תשעת הטיפוסים. נבין מה מניע אותם, מה מפחיד אותם, ולמה הם זקוקים. המחוקק, המסייע, הביצועיסט, הדרמטי, המדען, הספקן, הנהנתן, הבוס, משכין שלום. דרך הכרת הטיפוסים השונים נבין טוב יותר את עצמנו ואת האהובים שלנו. נוכל לחיות עם פחות שיפוטיות ויותר אהבה, הבנה והכלה ונחיה בהרמוניה במערכות היחסים בחיינו.

סדנאות

אכילה אוהבת

בסדנה נלמד להכיר את מנגנוני הרעב שלנו. נבין מה זו אכילה רגשית. נבדוק איך זה מרגיש לאכול כשהגוף מבקש או לאכול כשהנפש זקוקה? למה הנפש באמת זקוקה ואיך ניתן לה את זה? נתנסה בכמה טריקים וטיפים שיאפשרו לנו לייצר חוויה חדשה באכילה שלנו ואולי נגלה על עצמנו דברים שיפתיעו אותנו

סדנאות

גוונים של מגע

בסדנה נלמד מגוון סוגי מגע. נבדוק איך זה מרגיש להעניק מגע בדיוק בצורה בה הפרטנר רוצה לקבל? איך זה מרגיש לבקש מה עושה לי נעים עכשיו? האם יותר קל לנו לקבל מגע או להעניק? נתנסה בכמה סוגים וטכניקות שיאפשרו לנו להעשיר את מגוון היכולות שלנו ואולי אף נגלה בנו יכולות שלא הכרנו…

סדנאות

החופש להיות מיני – 8 מפגשים

ביחד עם דודי וייסבורט נצא למסע שחוקר איך נכון לנו לחיות בעולם הזה. במסגרת המסע הזה נשלב טכניקות של שיתוף ושיחה עם טכניקות חוויתיות של מגע, כלים אנרגטיים ומדיטציה. התרבות סביבנו, החינוך והמנהגים החברתיים הלכו ודיכאו את החופש המיני שלנו. במקום להתחבר למקור האנרגיה הבריא, התנתקנו ממנו עם השנים. אנחנו רוצים להיזכר מחדש ללמוד לאט לאט להתחבר לגנרטור העוצמתי הזה.

סדנאות

חווה ולילית בעיר הגדולה

לילית היא אשתו הראשונה של אדם הראשון, פראית, יצרית, נחושה, יודעת, בוטחת, יוצרת מציאות, לא מתפשרת, לא מרצה, לא מתחשבת. לילית נענשה על היותה כזו. חווה בהגדרתה היא אם כל חי. היא אם, היא חיה למען, בשירות מי שחיצוני לה, אף פעם לא עבור עצמה. את העונש והפחד מלהיות עבור עצמנו. לאורך גילגולים רבים אנו חיות את הפער הזה. בסדנה נפגוש את החווה והלילית שבתוכנו, נקשיב להן ונצא למסע של ריפוי.

סדנאות

מעגל ההסכמה

האם תמיד אנחנו מבינים את הדינמיקות במגע בין אנשים? האם תמיד ברור לנו איזה מגע שלי מעניק ואיזה מגע שלי מגיע עבור מילוי הצרכים שלי? האם אפשר ללמוד שפה ברורה שתאפשר מגע ממקום של בחירה? מעגל ההסכמה הוא כלי/שפה פשוטה ובהירה למגע מודע. במהלך הסדנה נלמד ונתרגל את השפה של מעגל ההסכמה.

סדנה לנשים – החופש להיות נשית

סדנה לנשים – החופש להיות נשית

איזו זכות זו להיות אישה. המהות הנשית היא מהות נקבית, תוססת, משתנה ללא הרף, מטריפה, מבלבלת, סקסית, מתחרטת ובעיקר פועמת את פעימת החיים. בסדנה ניתנת לנו ההזדמנות לחבור אל עוד נשים שצועדות במסע המרתק הזה ולהיפגש בגובה העיניים ובגובה לב. להסכים להסתכל בעיניים, לפתוח את הלב ולהרגיש את האחדות הזו, את אנרגיית החיים שרוצה להתממש דרכנו בסערה ואת ההסכמה שלנו לתת לה להפיח בנו חיים.

Teen girls using their mobile phones

סדנת מיניות ומערכות יחסים לשכבת ז'​

בסדנה ניתן למתבגרים כלים להתמודד עם הקונפליקטים בחייהם שקשורים למערכות יחסים אינטימיות, ונעמיק בתכנים כמו: כשמישהו בוחר להגיד "לא" אנחנו מכבדים את זה ואומרים לו תודה שאתה שומר על עצמך. כשנמצאים במערכת יחסים מתקדמים בקצב של האיטי מביננו. אנחנו קודם מוודאים שיש הסכמה הדדית ורק אחר כך עושים. גבולות והקשבה. אם נחבר בין פורנו ועינוג עצמי לאורך תקופה ארוכה נשלם מחיר כבד, ועוד

סדנאות

פאנל מומחים – איך לדבר על מיניות עם ילדינו

כמה מביך לדבר על מיניות, כמה בושה ואשמה מתחבאים שם… הרי עם רובנו לא דיברו על זה בצורה חופשית אז איך אנחנו נדע להדריך את ילדינו? בסדנה נשבור כמה מיתוסים לגבי מיניות של ילדים. נגלה למה כל כך קשה לנו לדבר על מיניות עם ילדינו? מה זו בכלל מיניות? מתי כדאי להתחיל? למה בכלל כדאי לדבר עם ילדים על מיניות? מה הגיל הנפוץ בו מרבית הילדים רואים פורנו? ומה לעזעזל עושים עם זה בתור הורים תומכים?

סדנאות

סדנה להורים למתבגרים בנושא מיניות

מה ההבדל בין מיניות, זוגיות, אהבה ותשוקה, ולמה זה כל כך מבלבל את המתבגרים? למה אנחנו עדים בתקופה אחרונה למיניות בקרב מתבגרים שאינה מותאמת לגיל ולסיטואציה?
גיל הנעורים היא תקופה של גילויים, הרפתקאות ובניית זהות אישית. בתקופה זו, מתבגרים מתחילים לחוות את עצמם כיצורים מיניים. לעיתים, אין להם את הכלים לעשות את הבחירות הנכונות המתאימות להם, ואין להם עם מי להתייעץ מלבדנו.

קורס עומק לנשים – החופש להיות נשית

קורס עומק לנשים – החופש להיות נשית

קבוצה זו תתן לכל אחת את האפשרות להנהיג את חייה מתוך עוצמה, שקט, שלווה, מנוחה והיעדר מאמץ. ההורות שלה תוכל להשתפר, הזוגיות שלה תקבל כלים חדשים, הביטחון העצמי שלה יוכל לעלות והיכולת שלה לממש את עצמה תשודרג. הנושאים שנעמיק בהם הם: ריפוי ילדה פנימית, סוגי אנשים ואיך לייצר מערכות יחסים בריאות, תקשורת אוהבת, הורות קלה, זוגיות הרמונית, שפע כסף וקריירה, מיניות שופעת, דימוי גוף ועוד